PDFDrukujEmail

Neutrik na 138 kowencji AES

Wyjątkowo w 2015 roku wystawa AES Show odbyła się w Polsce. Podczas tej imprezy, na blisko 70-metrowym stoisku Konsbud Audio zaprezentował nowości produktowe marki Neutrik. Spotkały się one z żywym zainteresowaniem zarówno profesjonalnych użytkowników, jak i szerokiego grona młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z realizacją dźwięku.

Na wystawie pojawił się przedstawiciel firmy Neutrik - Reinhard Feix, który zaprezentował kilka nowych serii produktowych. Część z nich jest już znana na polskim rynku, a pozostałe miały swoją nieoficjalną premierę podczas AES. Największym zainteresowaniem cieszyły się bezprzewodowe systemy przesyłu danych Xirium i Xirium X, nagrodzone w zeszłym roku Plasa Innovation Award. Odwiedzający znali je dotąd właściwie tylko z zagranicznych targów branżowych. Na wystawie można było na bieżąco śledzić współpracę Xirium X z dedykowanym do niego oprogramowaniem Companion. Miłośnicy nowinek technicznych poczuli na pewno niezwykłą satysfakcję mogąc osobiście przetestować tak unikalny system.

Na stoisku Neutrik zaprezentowano również pełną ofertę złączy i kabli optycznych OpticalCON Advanced wraz z urządzeniami do monitoringu optycznego powerMONITOR oraz nową serią wodoodpornych złączy zasilających powerCON TRUE1. Te ostatnie zostały uhonorowane nagrodą MIPA2015 podczas tegorocznych targów Prolight&Sound.

Neutrik na 138 kowencji AES

 
Copyright © 2024 Kable i złącza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.